Ovaj oglas je istekao

Koordinator maloprodaja (m-ž)

Mjesto: Banja Luka, Prijedor, Gradiška

Poslodavac: Omega d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 28. 3. 2024.

Pregleda: 1586

Omega d.o.o. Živinice raspisuje
K O N K U R S
za prijem u radni odnos

KOORDINATOR MALOPRODAJA (m/ž)

Regija Banja Luka, Prijedor, Gradiška

( 1 izvršilac )

Uslovi:

  •  SSS / VSS
  •  Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  •  Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  •  Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  •  Razvijene organizacijske i analitičke sposobnosti
  •  Samostalnost i etičan pristup radu, spremnost za rad na terenu

Opis posla:

  •  Organiziranje, rukovođenje i koordiniranje poslova u maloprodajama na području Banja Luke, Prijedora i Gradiške
  •  Redovan obilazak i kontrola poslovanja svih radnih jedinica unutar regije
  •  Analiza prodaje, podrška i unapređenje razvoja prodajne mreže i prodajnih strategija
  •  Kontrola poslovanja i redovno izvještavanje o ostvarenju plana prodaje
  •  Aktivno sudjelovanje u aktivnostima uređenja prodajnog prostora maloprodajnih jedinica, podizanju prometa, optimizaciji zaliha, unapređenju poslovanja i smanjenju svih vrsta troškova u maloprodajnim jedinicama
  •  Priprema i organizacija otvorenja novih poslovnih jedinica, priprema vanjskog i unutrašnjeg izgleda radnje, organizacija otvorenja i sl.
  •  Kontinuirano istraživanja tržišta i praćenje konkurencije, predlaganje budućih aktivnosti u skladu sa rezultatima istraživanja
  •  Stvaranje pozitivne klime u svom okruženju, fer i korektnih odnosa sa drugim zaposlenicima, razvijanje pozitivnog takmičarskog duha

Nudimo Vam:

  •  Redovna mjesečna i stimulativna primanja
  •  Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost konstantnog učenja
  •  Priliku za razvoj i napredovanje

Prijavu sa kratkom biografijom poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Konkurs ostaje otvoren do 28.03.2024.godine.