Ovaj oglas je istekao

Mašinski inženjer/mašinski tehničar/monter

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Vendom d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 21. 7. 2023.

Pregleda: 2703

PLANER/ORGANIZATOR PROIZVODNJE/ MAŠINSKI INŽENJER

Opis poslova:

  •  Planira dnevnu/sedmičnu/mjesečnu proizvodnju
  •  Izrađuje i prati izvršenje radnih naloga
  •  Planira optimalne zalihe materijala za izvršenje plana proizvodnje

Uslovi:

  •  VSS – Diplomirani mašinski inženjer sa iskustvom
  •  Nije određena starosna dob

MAŠINSKI TEHNIČAR

  •  Izrada tehničko-tehnološke dokumentacije
  •  Priprema i vođenje proizvodnje naloga za proizvodnju

Uslovi:

  •  SSS – srednja tehnička škola
  •  Odlično poznavanje rada na računaru (Solid Works)
  •  Iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 2 godine

MONER METALNIH KONSTRUKCIJA SA EU DRŽAVLJANSTVOM

  • Montaža gotovog proizvoda iz proizvedenih pozicija.
  • Rad na terenu (inostranstvu).
  • Vrši završnu kontrolu radova.

Uslovi:

  • SSS (III/IV)
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima, nije neophodno.
  • Posjedovanje EU državljanstva.
  • Nije određena starosna dob.
  • POTREBNO 10 IZVRŠILACA

Prijave sa naznakom na koju se poziciju prijavljujete možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”