Ovaj oglas je istekao

Komercijalista

Mjesto: Zapadna i Istočna Hercegovina

Poslodavac: OGIMIL d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 15. 12. 2022.

Pregleda: 2405

Regija: Zapadna i Istočna Hercegovina (Mostar)

1 izvršilac

Opis posla:

  •  Prodaja artikala iz asortimana
  •  Naplata potraživanja od kupaca
  •  Proširenje postojeće baze kupaca
  •  Praćenje pozicioniranja i stanja robe na policama kod kupaca
  •  Merchandising
  •  Praćenje aktivnosti konkurentnih brandova

Uslovi:

  •   SSS;
  •   Radno iskustvo u prodaji, na istim ili sličnim poslovima;
  •   Posjedovanje organizacionih sposobnosti, komunikacijskih vještina;
  •   Spremnost na timski rad i prodajna orijentacija u radu;
  •   Poznavanje rada na računaru (MS Office,)
  •   Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo Vam :

  •  Rad u dinamičnom okruženju;
  •  Priliku za razvoj i učenje;
  •  Stimulativna primanja u skladu sa rezultatima.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor za posao.

NAPOMENA: Prednost imaju kandidati sa mjestom prebivališta na području grada Mostara.

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”