Ovaj oglas je istekao

Sekretar poslovne jedinice Banjaluka

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Sector Security d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 6. 3. 2019.

Pregleda: 2891

Sekretar poslovne jedinice Banjaluka (m/ž)

Broj izvršilaca: 1 (jedan)

Opis posla

  • administrativna, logistička i asistentska podrška Upravi poslovne jedinice;
  • vođenje poslovne dokumentacije, zavođenje i arhiviranje;
  • pismena i usmena korespodencija s klijentima i zaposlenima;
  • blagajničko poslovanje, izvodi, putni nalozi;
  • robno-materijalno knjigovodstvo;
  • priprema i izrada izvještaja za Upravu poslovne jedinice.

Od kandidata očekujemo:

  • SSS/VSS,
  • napredno poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • odgovornost, sistematičnost, tačnost i ustaljene radne navike.

Nudimo:

  • mogućnost napredovanja,
  • kontinuiranu edukaciju i usavršavanje,
  • tehničku i materijalnu podršku,
  • stimulaciju za ostvarene rezultate.

Prijave dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili lično na adresu:
Ilije Garašanina br. 6,
Banjaluka.