Ovaj oglas je istekao

Skladištar elektromaterijala

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Telemax

Kategorija: Ostalo

Ističe: 18. 5. 2019.

Pregleda: 2610

Opis posla:

  • Odgovora za robu u skladištu po količini i kvalitetu kao i urednost i higijenu skladišnog prostora i poslovne dokumentacije;
  • Brine o ispravnosti dokumenata o zaprimanju i izdavanju robe;
  • Primjenjuje sve važeće zakone, propise, procedure i radna uputstva koja se odnose na skladišno poslovanje;

Uslovi:

  • (SSS, VŠS, VSS) elektro-smjera ili opšte obrazovanje;
  • Radno iskustvo min 5 godine u vođenju skladišta;
  • Odgovornost, pedantnost, organizovanost, zdravstvena sposobnost;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poznavanje elektro materijala je prednost;

Što nudimo:

  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa u ozbiljnoj kompaniji

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.